Wieloportowe 8-pinowe złącze modułowe

Opis produktu: Złącza RJ45, co oznacza zarejestrowane gniazdo, zwane także złączami modułowymi RJ45, RJ45, gniazdo modułowe RJ45. Jest to złącze elektryczne, które pierwotnie zostało zaprojektowane do użycia okablowania inteligentnego, ale od tego czasu było używane do wielu innych celów. Wiele aplikacji, które ...

Szczegóły produktu

Opis produktu:

Złącza RJ45, co oznacza zarejestrowane gniazdo, zwane także złączami modułowymi RJ45, RJ45, gniazdo modułowe RJ45. Jest to złącze elektryczne, które pierwotnie zostało zaprojektowane do użycia okablowania inteligentnego, ale od tego czasu było używane do wielu innych celów. Wiele aplikacji, które pierwotnie używały większego i droższego konwertera, przekształciło się w złącza modułowe. Prawdopodobnie najbardziej znanymi aplikacjami złączy modułowych są gniazda telefoniczne i gniazda Ethernet, z których oba są prawie zawsze złączami modułowymi.

Posiada kilka rodzajów złączy RJ45, takich jak shieled / unshieled RJ45 jack; RJ45 z diodą LED / bez diody LED; Gniazdo RJ45 z EMI / bez EMI, magnetyczne RJ45 / bez magnetycznego RJ45, POE RJ45, RJ45 + USB, RJ45 + 2port USB, wodoodporne scokety RJ45 itp.

Wszystkie typy RJ45 możemy dostarczyć zgodnie z wymaganiami klienta.


Nasze usługi:

Satysfakcja klienta: Jeśli masz pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z nami przed lub po zakupie. Dążymy do 100% satysfakcji.

Warunki płatności: Istnieje wiele dostępnych metod płatności, takich jak Paypal, przelew bankowy, L / C i tak dalej.

Jeśli chcesz wymienić otrzymane produkty, musisz skontaktować się z nami w ciągu 5 dni od otrzymania zamówienia. Powinieneś zapłacić dodatkowe koszty wysyłki, a zwrócone przedmioty powinny być przechowywane w oryginalnym stanie.

Informacje zwrotne: Ponieważ Twoja opinia jest bardzo ważna dla rozwoju naszej firmy, serdecznie zapraszamy do opuszczenia pozytywnej opinii dla nas, jeśli jesteś zadowolony z naszych produktów i usług, zajmie Ci to tylko minutę. Wielkie dzięki !


FAQ:

P1: Czy masz katalog? Czy możesz wysłać mi katalog, aby sprawdzić wszystkie swoje produkty?

A1: Tak, mamy katalog produktów. Skontaktuj się z nami przez Internet lub wyślij do nas wiadomość e-mail.

P2: Potrzebuję twojego cennika wszystkich twoich produktów, czy go masz?

A2: Nie mamy cennika wszystkich naszych produktów. Jest tak wiele przedmiotów, a ceny zawsze się zmieniają ze względu na koszty produkcji. Uprzejmie proszę podać nam konkretne produkty, których potrzebujesz, wkrótce wyślemy ofertę!

P3: Nie mogę znaleźć produktu w twoim katalogu, możesz zrobić ten produkt dla mnie?

A3: Nasz katalog pokazuje większość naszych produktów, ale nie wszystkie. Prosimy więc poinformować nas o szczegółowych parametrach produktów, których potrzebujesz, my sprawdzimy.

P4: Jak długi jest Twój czas oczekiwania?

A4: Zwykle nasz czas realizacji wynosi 10-15 dni w zależności od różnych produktów.


Pakiet i transport:

7


Nasz certyfikat:

8

Hot Tags: wieloportowe 8-stykowe złącze modułowe, Chiny, producenci, fabryki, hurtownia, dostosowane, bezpłatne próbki

Zapytanie

You Might Also Like