Otrzymujemy produkt z parku przemysłowego Yueqing (fajna cena za produkty)

- Nov 19, 2019-

Centralny park przemysłowy Yueqing znajduje się w mieście Yueqing, miejscu narodzin modelu wenzhou. Została założona we wrześniu 2000 roku z całkowitym obszarem planowania 20 kilometrów kwadratowych i początkową powierzchnią 4 kilometrów kwadratowych.


Możemy skutecznie znaleźć rodzaje urządzeń elektrycznych niskiego napięcia. Jak filtr zasilania, transformator, złącze, RJ45, puszka itp. Przy atrakcyjnej cenie, przyjedź po nas.

Transport


1. Drogi wodne. W promieniu 25 kilometrów od centrum Yueqing znajduje się siedem mil Huanghua i dwa główne porty w Wenzhou. Obszar portu Qili jest „bramą morską” Yueqing i naturalnym portem wspomnianym przez dr Sun yat-sen w strategii założycielskiej. Linia brzegowa ma 14,2 km długości i można zbudować 36 miejsc o klasie 10 000 ton lub więcej. Głębokość wody w głównym kanale pozostaje stabilna przez ponad 150 lat. Stało się rdzeniem wenzhou dagang z jego unikalnym położeniem geograficznym i szerokimi perspektywami rozwoju.


2. Transport lądowy. Terminal kolejowy między Jinhua i Wenzhou, który jest podłączony do krajowej sieci kolejowej, znajduje się w Yueqing. Przez całe terytorium Yueqing przebiega krajowa autostrada 104 z Pekinu do Fuzhou. Pierwsza faza odcinka Yueqing przybrzeżnej drogi ekspresowej od Tongjiang w prowincji Heilongjiang do Sanya w prowincji Hainan została ukończona i otwarta dla ruchu, a druga faza jest w budowie. Yueqing terytorium lądowe i wodne, główne krzyżowanie, dostęp do autostrad do miast i wsi.


3, pusty. Lotnisko Wenzhou znajduje się zaledwie 20 kilometrów od Yueqing, a lotnisko Luqiao jest tylko 30 kilometrów.


Rozwój przemysłowy


Do końca 2018 r. W regionie działało prawie 800 przedsiębiorstw, w tym 2 spółki akcyjne, 7 grup pozaregionalnych i 13 innych spółek z grupy. Istnieje 6 przedsiębiorstw o rocznej wartości wyjściowej 100 milionów juanów i 43 przedsiębiorstw o rocznej wartości wyjściowej 10 milionów juanów. Całkowita wartość produkcji przemysłowej osiągnęła 3,5 miliarda juanów, a eksport walutowy wyniósł około 150 milionów dolarów amerykańskich.


W ostatnich latach rozwój gospodarczy regionu był stały i stabilny, a rozwój gospodarki prywatnej jest w dobrej kondycji. W okolicy zaplanowano 200 akrów parku przemysłowego, łączna inwestycja wynosi około 500 milionów juanów. Pierwsza faza została zatwierdzona na 49 akrów. Dwie spółki akcyjne przygotowują się do wejścia na giełdę.