Tencent jest licencjonowana do dystrybucji Nintendo przełącznik w Chinach

- May 20, 2019-

Chiński Wydziału kultury i turystyki w prowincji Guangdong dał gReen światła do Tencent do dystrybucji konsola gier wideo Nintendo przełącznik w Chinach. Spółka otrzymała również zatwierdzenia dla gry Nintendo, wydana w styczniu 2019, "New Super Mario Bros. U Deluxe."

Przełącznik Nintendo mabyły dostępne na wielu rynkach od marca 2017 r., ale nie został oficjalnie wydany w Chinach ze względu na brak niektóre zatwierdzenia. Wideo zapowiedź konsoli, aby potwierdzić zainteresowanie produktem, osiągnęła ponad 10 milionów wyświetleń na YouTube tylko jeden dzień po wgraniu.

 

Wiele chińskich graczy już kupiłem Nintendo przełącznik gdzie indziej

 

W konsoli, który masprzedał ponad 32 mln sztuk od 2018 roku, Przełącznik Nintendo może tworzą synergię z Tencent's udany telefon tytuł "Honor of Kings", który jest już dostępny na platformie. Podczas gdy wielu chińskich graczy już kupiłem Nintendo przełącznik gdzie indziej,Oficjalny dystrybutor konsoli, co oznacza lepsze wsparcie techniczne,może być silną zachętę do zakupu dla tych, którzy widzieli go gdzie indziej.

Jednakże,problem dostępu do konsoli gry online Shop, który czasami wymaga użycia VPN z kontynentalnych Chin,okazał się problem na inne konsole do gier. Ten problem będzie prawdopodobnie również wpływać na Nintendo przełącznik.