Taobao, Test na Taoxiaopu społeczne platformy E-commerce

- May 17, 2019-

Wkrótce nowe platformy społecznej e-commerce będzie przybywać, który rozpocznie się pod nazwą"Taoxiaopu", przez Taobao, zespół e-commerce, Alibaba, który ogłosił serię z nowym systemem operacyjnym zasady dla swojej platformy. Obecnie,Platforma bada wewnętrzniedla badań na trendy rynkowe i dla sprzedawcy opinię.

Jest to nowa platforma łańcucha dostawściśle powiązana z firm, które obsługują klientówi oferuje funkcje takie jak w czasie rzeczywistym informacje zwrotne i dostosowywania dla małych firm. Wewnątrz, dostawców obejmująMarek, dystrybutorów, fabryk i offline kupców, podczas gdy firmy są online kupców, którzy mogą być specjaliści, sprzedawców i konsumentów nowe.

 

Nadchodzącą premierę Taoxiaopu podkreśla zaangażowanie technologii chiński gigant

 

Koncepcja S2B2Czaproponowano w po raz pierwszy przezAlibaba's strategiczne dyrektor Zeng Ming w 2017 r.. Nadchodzącą premierę Taoxiaopu podkreśla zaangażowanie technologii chiński gigant się nadążać za nowymi trendami w branży e-commerce, w ciągłej ewolucji, w Chinach.

Z głównych działań wC2C (od klienta do klienta) Taobao i B2C (business do klienta) usługi Tmall rynku, Alibaba jest odkrywania nowych modeli biznesowych, aby spełnić wymagania wprowadziła nowe detalicznej.