Główni gracze okrągły stół na konferencji E-commerce transgranicznych i Cifnews Partner obiad dnia dwa

- May 17, 2019-

12 stycznia 2018 r. – drugiego dnia konferencji E-commerce transgranicznych i Cifnews Partner kolacja rozpoczęła się dyskusja okrągłego stołu z najlepszych graczy w branży ułatwione przez Guido Ghedin, CMO Cifnews Włochy. Wśród uczestników znaleźli się Qinghua Wu, wiceprezes Globalgrow E-commerce; Peter Chen, dyrektor generalny z Huicheng E-commerce; Christy Ye operacji dyrektor Shengshi Network Technology Co. LTD; Jewgienij Żukow, niemiecki przedstawiciel marketingu i zarządu agencji reklamowej globalnego Admitad; Yizhi Tao, e-commerce japoński specjalista; i Rohit Goel, Indian Co założyciel miasta rustykalnym.

Przedstawiciele rosyjskiej, indyjskie i chińskie uzgodnili, że zarządzanie łańcuchem dostaw wyścigu do dołu tylko utrudniałyby chińskich produktów od zagranicznych na rynek. "Będzie coraz niższych nie jest dobrą strategią. Jeśli chińskich marek mieć nadzieję, że wejście na rynek indyjski, potrzebują przywiązuje wielką wagę tożsamości marki zakłócać postrzeganie, że chińskie produkty są tanie lub słabo wykonane,"powiedział Rohit Goel.

Jewgienij Żukow globalnej reklamy giganta, Admitad, stwierdził, że rosyjski konsumentów i konsumentów na całym świecie były bardziej prawdopodobne kupić produkt online, jeśli Marka ma fizycznej obecności w kraju, podkreślając znaczenie O2O produktu (online do trybu offline) doświadczenie. Innym tematem Uwaga była kontrast między metodami produkcji. Ustalono, że indyjski e-commerce sprzedawcy zrobi dobrze obrotu produkty ręcznie wykonane, natomiast chińscy sprzedawcy programu excel z produktów wyprodukowanych za pośrednictwem automatyzacji i produkcja oparta na maszynie.

Następnego okrągłego stołu składała się z przedstawicieli z Amazon globalnej sprzedaży, eBay Chiny, południowych Chinach AliExpress, życzeń, Jumia i Shopee. Hawn, dyrektor inwestycyjny, południowych Chinach Shopee wspólne wskaźniki od 2017 roku. Rosnące platformy e-commerce działa w siedmiu krajach będzie 80 milionów pobrań aplikacji zakupowej i sześć milionów zwolenników w mediach społecznościowych. W ciągu dnia singla Shopee sprzedał ponad siedem milionów sztuk. Shopee ma chińskiego biura w Hong Kong, Shenzhen i Szanghaj do obsługi sprzedawców chińskich, a także otwarte magazyny w Chinach.

Ostatnio, uczestnicy konferencji wysłuchali uwagi Qiang Bai, starszy dyrektor od południowych Chinach na AliExpress, który udostępniony klucz numery od 2017. AliExpress miał ponad 100 milionów sprzedawców i nabywców miliard z rynków krajowych. Według Qiang Alibaba CEO, Jack Ma, ma mieć dwa miliardy klientów na całym świecie przez 2026, połowa z rynków światowych. Platforma e-commerce, który dominuje na rynku chińskim wspiera sprzedawców z lokalizacji, magazyny i marki budynku inicjatyw na czele listy dokonań.