Hong Kong, ADB prognozuje wzrost gospodarczy o 3,2% w 2018 r.

- May 16, 2019-

2018jest 3,2%. SąprognozyOpublikowany przezBank rozwoju Azji(ADB) dlaHong Kong. Z pewnością ważne numery, nawet jeśli w dół w porównaniu do 3,8% w 2017 r., ale wyraźnie powyżej 2,1 punktu procentowego nagrane w 2016.

Yasuyuki Sawada, główny ekonomista ADB,potwierdzoneże przedstawione corocznej publikacji Azjatycka perspektywy rozwoju banku, analizując wskaźnik wzrostu do 2019; w przyszłym roku według ADB, Hong Kong wzrostu gospodarczego powinno być około 3% rocznie.

 

Również należy poszukiwać przyczyny wzrostu w wykorzystać 2017

 

Wielki wzrost gospodarczy, który, według szacunków, będą miały miejsce w Hong Kongu w 2018 znaleziskajego korzeniew realizacji ekonomicznych 2017. Główne powody są z pewnością można znaleźć w stały popyt narynku wewnętrznego, rynku pracy wąskie i odzyskiwania turystyki.

Te, choć z niektórych fizjologiczne umiar w różnych okresach roku, będą jazdy motywy. Ważne jest również integracjaGreater Bay Area Guangdong-Hongkong-Makau.Yasuyuki Sawadapowiedział, że Hong Kong, zamiast stawić czoła konkurencji z branży usługi rosnącej w innych miastach w Greater Bay Area, będą korzystać z łatwiejszy dostęp do ogromnych zasobów siły roboczej.