W Chinach zmniejszenie inflacji i zyski dla niektórych sektorów będzie niższa

- May 17, 2019-

Jeśli porównujemy dane od 15 miesięcy temu z bieżące dane, zobaczymy, jak inflacja cen produkcji w Chinach uległa spowolnieniu. Spowolnienie to jest prawdopodobnie ze względu na fakt, że koszt surowców wzrosła o więcej umiarkowane tempo, wskazując zmiękczania potencjalnych zysków w sektorze przemysłowym.

Danych na odległość, jednak są nie jeszcze analizowane przez specjalistów z pewnością. Obchodów nowego roku księżycowego, niedawno obchodził, w rzeczywistości, mają tendencję do zakłócenia rynku i ceny. Aby uzyskać jaśniejszy obraz stanu gospodarki Chin, inwestorzy będą musieli czekać aż do kwietnia, Kiedy ukaże się pierwszy kwartał dane.

Obecnie zgodnie z National Bureau of Statistics, wskaźnik cen producentów wzrosła 3,7% w lutym z rok wcześniej, w porównaniu z 4,3% w styczniu.

Jeśli chodzi o górników, producentów stali i producentów zyski oczekuje do umiarkowanego, jako sugerowane przez fakt, że Chiny factory Brama inflacji ma teraz zmiękczona przez cztery miesiące z rzędu. I to może być problem dla Chin.

Industries "komin" kraju, w rzeczywistości, mają mniej przepływów pieniężnych do usługi i płacenia swoich długów i, ponieważ te branże są zdominowane przez państwowych gigantów, to również problem chińskiej polityki.

Aby sytuacja jaśniejsze jest rdzeń indeks cen konsumpcyjnych, róża 2,5% w lutym, szybciej niż 1,9% w styczniu.

Sheng Guoqing, oficjalne Biuro Statystyki powiedział: "roku na rok wzrost CPI jest spodziewana w marcu jako efekty wakacje cofać się".

Chiny ogłosiły celu inflacyjnego konsumentów 2018 o "około 3%", zgodnie z ubiegłego roku, ale większość analityków nie oczekują inflacji detalicznych do osiągnięcia tego poziomu. Oczekuje się, że producent inflacja w dalszym ciągu umiarkowany w najbliższych miesiącach