Beijing stosuje cła antydumpingowe celulozy, sorgo i gumy

- May 16, 2019-

Jest nowy rozwój w tokuWojna handlowamiędzy USA i Chinami, który jest stawiające zarzuty coraz większą ilość globalnych graczy – podatki naMasa celulozowaprzywozu.

Beijing podjął decyzję po zapoznaniu się z wyników środków antydumpingowych, generowane przezŚwiatowa Organizacja Handlu ostatnio sie, zgodnie zXinhua.

Cła antydumpingowe dla przywozu z USA są między16,9% i 33,5%, podczas gdy te dla kanadyjskiego importuje zakres od0-23,7%. Brazylijskie firmy są poddawane ceny od6,8% do 11,5%, z wyjątkiem produktów z Bahia specjalistyczna celulozy.

W przeciwieństwie dorury,aluminiumi pralki,Masa celulozowajest to materiał, który jest nieco bardziej trudne do wyobrażenia. To jest chwalony jako Najnowsza super materiał na świecie, dzięki jej elastyczność i wytrzymałość i można zrobić wszystko z papieru, abyTelebimy,podzespoły komputerowe, body armor i Szkło kuloodporne. Jego stosunek wytrzymałości do wagi jest osiem razy lepiej niż ze stali nierdzewnej, a najlepsze jest to, to tanie.

US National Science Foundation prognozuje, że celuloza staną się USA600 mld dolarów przemysłu2020.

Ponadto ogłosił Beijingśrodki antydumpingoweśrodki nagumaimportowane z USA, EU i Singapurwczoraj.Exxon Mobil Corpjest wśród firm na liście dotyczy obowiązków gumy.

W środę MOC ogłosił, że byłoby nałożenie tymczasowychśrodki antydumpingoweśrodki nasorgo ziarnoimportowane zStany Zjednoczone. Depozyty środków antydumpingowych na przywóz sorgo USA będzie równa 178.6 procent ich wartości. TheStany Zjednoczonewysłane 4.76 mln ton sorgo do Chin w 2017 r., warte około 1,1 mld USD i tworzących część Chinokoło 5 milionów tonprzywóz ziarna w zeszłym roku według chińskich zwyczajów danych.