Miejsce Smart China Expo 2018 w Chongqing było sukcesem

- May 14, 2019-

Trzy dni Smart China Expo 2018 w Chongqing okazały się sukcesem . W tych dniach wydarzenie przyciągnęło ponad 100 gości zagranicznych z 28 krajów i regionów oraz ponad 500 firm krajowych i międzynarodowych.

Ci, którzy odwiedzili targi Chongqing Smart China Expo, mogli przyjrzeć się przyszłej światowej technologii . Wewnątrz przestrzeni ekspozycyjnych pokazano nowe inteligentne technologie, od sztucznej inteligencji po 5G i Big Data .

Pierwsze Smart China Expo zgromadziło ponad 500 krajowych i międzynarodowych firm

Wśród najciekawszych technologii, które uczestnicy mogli wypróbować, wśród pierwszych na świecie, są liczne roboty ze sztuczną inteligencją lub dzieła sztuki, które współdziałają z ich widzem .

W szczególności odwiedzający mogli doświadczyć przyszłych interakcji między maszynami i ludźmi , a także rzeczywistości wirtualnej i narzędzi zwiększających aktywność człowieka.

Komunikacja między ludźmi i przedmiotami będzie możliwa

Ponadto na Expo można było zobaczyć miasta przyszłości . Dzięki skalowanym modelom i prezentacjom wideo odwiedzający zobaczyli, jak będą wyglądać ich przyszłe miasta, dzięki 5G, Big Data i zautomatyzowanemu transportowi publicznemu.