Grupa przedsiębiorców z Kataru odwiedza Chiny

- May 14, 2019-

Grupa przedsiębiorców z Kataru w tym tygodniu będzie odwiedzić Chinyi przejdź do Guangzhou, w Shenzhen. Według gazety opartych na Katar zatoki razy celem wizyty jestPoznaj możliwości gospodarcze obszaru chińskiego biznesudla przedsiębiorców w Katarze.

Do wyjaśnienia szczegółów wizyty jest oświadczenie prasowe wydany przez Bedaya centrum przedsiębiorczości i rozwoju kariery (Bedaya centrum). Reem al-Suwaidi, dyrektor generalny centrum Bedaya, powiedział, żejest to "pierwsze w swoim rodzaju podróż zgodnie ze strategią i cele centrumwspieranie przedsiębiorców i otworzyć swoje horyzonty w różnych sektorach i branżach ".

 

Handel między katar i Chin wzrosła o 45 proc. w pierwszym kwartale 2018 w porównaniu z tym samym okresem w roku 2017

 

Celem wizyty, według Suwaidi, jest doPodłącz Katarski przedsiębiorców i handlowców z największych fabryk w Chinach południowo-wschodniej części miastaGuangzhou i Shenzhen.

Rzecznik również wyjaśnić, że wizyty w Chinach jest częścią projektu KatarAby utworzyć bardziej zróżnicowanej bazy ekonomicznej, zgodnie z rozwijający się sektor MŚP (małe i średnie przedsiębiorstwa).

Związek między Chinami i Katar, z drugiej strony, jest zawsze większa, zwłaszcza wsektora infrastruktury. Wystarczy powiedzieć że Chiny odgrywa kluczową rolę w budowieLusail Stadion do Mistrzostw Świata FIFA 2022, Port Hamad w Dohai innych projektów.