DiDi, strategiczne partnerstwo z Continental

- May 15, 2019-

DiDi Chuxing , chińska mobilna platforma transportowa, podpisała strategiczną umowę o współpracy z niemieckim producentem branży transportowej Continental . Celem partnerstwa jest promowanie inteligentnych usług transportowych w Chinach .

Zgodnie z oświadczeniem DiDi, obszary, na których skupią się obie strony, będą obszarami inteligentnych i połączonych pojazdów .

Zgodnie z umowami Continental dostarczy inteligentnie połączoną jednostkę główną do zastosowania w niestandardowych pojazdach DiDi pierwszej generacji.

W kwietniu DiDi nawiązało współpracę z 31 operatorami w sektorze motoryzacyjnym

Według Yang Jun , wiceprezesa DiDi Chuxing, „Nowa energia, dzielenie się jazdą i inteligentne prowadzenie samochodu torują drogę rozwojowi przemysłu motoryzacyjnego i mobilności , podczas gdy dzielenie się podróżami oferuje konsumentom nowe scenariusze doświadczania produktów motoryzacyjnych”.

Ponadto Continental po raz pierwszy zapewni główne urządzenia połączone w celu wspólnego korzystania z samochodu

W kwietniu DiDi nawiązało współpracę z 31 operatorami motoryzacyjnymi, w tym FAW, GAC i BAIC , aby połączyć zasoby i mocne strony w projektowaniu, działalności biznesowej i usługach posprzedażnych w całym łańcuchu przemysłu motoryzacyjnego.