Lokalizacja Marc O'Polo w Chinach 300 sklepów w 5 lat

- May 14, 2019-

Jednocześnie z szybkim rozwojem sklepu marka osiągnęła również dobre wyniki . Poinformowano, że roczna stopa wzrostu sprzedaży Marc O'Polo China utrzymuje się powyżej 90% , zajmując pierwsze miejsce na zagranicznym rynku marki.

Marc O'Polo utrzymuje silny rozwój i jest niezbędny dla swojego dystrybutora w Chinach, Semira . Ostatnio Jin Kejun , dyrektor generalny Semir International Business Department powiedział, że w 2018 roku Marc O'Polo skoncentruje się na budowaniu siły marki i bazy marki .

Oprócz działania na rynku chińskim, Marc O'Polo stara się również odmłodzić . Młodzież tutaj polega nie tylko na zaspokajaniu potrzeb młodych ludzi, ale także na strukturze produktu, która jest młodsza i bardziej modna .

W tym celu Marc O'Polo aktywnie rekrutuje znanych młodych projektantów, którzy dołączają do zespołu i prowadzą transgraniczną współpracę ze znanymi artystami i znanymi artystami, aby uchwycić kulturę trendów i sprawić, że konsumenci wyglądają młodziej.

Zgodnie z jego planem, Marc O'Polo będzie rozwijał się w tempie 40-50 sklepów rocznie i oczekuje się, że osiągnie 300 sklepów w ciągu najbliższych 5 lat.

Obecnie Marc O'Polo ukończył układ większości stolic prowincji Chin i głównych dzielnic biznesowych i stopniowo przekształca się w miasta drugiego poziomu, a nawet zatapia się w aktywnych gospodarczo miastach trzeciego rzędu .

Oprócz rozszerzenia offline, Marc O'Polo aktywnie wdraża kanały internetowe. Poinformowano, że Marc O'Polo założył dwie internetowe platformy handlu elektronicznego w Tmall i JD, aby utworzyć internetowe sklepy flagowe . Obecnie sprzedaż Marc O'Polo w Chinach wynosi około 200 milionów RMB , a e-commerce stanowi prawie 10% .