Chiny, przedsiŒbiorstwa zwiększenie zysków w pierwszych siedmiu miesięcy 2018

- May 14, 2019-

Władze chińskie państwa poinformował, żeChińskich przedsiębiorstw państwowych (SOE), tych firm, podawany przez organy centralne kraju,widziałem ich zyski, wzrost w ciągu pierwszych siedmiu miesięcy tego roku.

Do tej pory, Chiny mają w sumie 96 centralny przedsiŒbiorstw publicznych. Numer z pewnością ważne, alen ostry spadek w porównaniu do 196 w 2003. Na wpływy danych z pewnością, tbył wybór rządu centralnego. Ten ostatni, w rzeczywistości ma restrukturyzacji systemu centralnego przedsiŒbiorstw publicznych, w celu poprawy ich efektywności i konkurencyjności.

 

Przychodów firmy osiągnęła 16 bilionów yuanów w pierwszych siedmiu miesiącach roku

 

Pozostałych danych do 2018 roku, 96 firm – w okresie od stycznia do lipca – rejestrowaneŁączny zysk w wysokości 1,05 bilionów yuanów (ok. 152,8 mld $), wzrost o 23,9% na doroczny. Jest to potwierdzone przez Raport z Państwa nadzoru i administracji Komisji aktywów (SASAC).

Osiągnęła przychody ze spółki zarządzane przez władze16 bilionów yuanów w pierwszych siedmiu miesiącach roku, do 10,6% rok do roku.

96 firm, w międzyczasie, stałybardziej efektywne w ciągu siedmiu miesięcy w danym, z ciężaru kosztów, zwiększenie o 9,9% w stosunku rocznym; 0,7 punktu procentowego niższy niż przychodów, zgodnie z raportem SASAC.