Wzrost handlu zagranicznego Chin, stajni w 2019

- May 13, 2019-

Chiński wywóz za granicę, w ciągu ostatnich miesięcy, zwiększyła się, ale oczekuje się, że w 2019 r. będzie stabilny na jego wartości. W szczegóły wedługHandel zagraniczny Raport wydany przez Ministerstwo Handlu, Handel zagraniczny Chin powinien pozostać stabilne jak sektor wywiera więcej potencjału wśród zewnętrznym wyzwaniom wzrostu.

Odczytywanie raportu,większa konsumpcja krajowa oczekuje się wprowadzić nowy impuls w rozwoju importu. Nie tylko handlu zagranicznego wzrosła w ostatnich miesiącach, ale wysokiej jakości rozwoju chińskiej gospodarki doprowadziły do większej konsumpcji krajowej, które powinny dać nowy impuls do wzrostu importu.

 

Dalsze zniesione jakość dźwięku fundamenty gospodarcze, większe otwarcie i obsługa zasad

 

Ze sprawozdania wynika, żezużycie przyczynił się 78 procent wzrostu gospodarczego krajuw pierwszych trzech kwartałach roku i 400 milionów żołnierzy o średnich dochodach grupy konsumentów są wymagających więcej importowanych wysokiej jakości towarów i usług.

Duże znaczenie również dla pierwszegoExpo międzynarodowa Import Chiny, które odbyło się w Szanghaju w listopadzie tego roku, który według danych przyciągnął ponad 3 600 firm z udziałem ponad 172 krajów, regionów i organizacji międzynarodowych.

Jeśli chodzi o drzwi szersze,Chiny podpisała umowy o współpracy z ponad 130 krajów i organizacji międzynarodowychna wspólnie budowę pasa i drogi inicjatywy. TheAdministracji celnejpowiedział wcześniej w tym miesiącu, że towary z Chin handlu wzrosła 11,1 procent rok do roku do 27.88 bilionów yuanów (4 bln USD) w pierwszych 11 miesiącach tego roku, wartości przekraczającej całości handlu zagranicznego zarejestrowanego w zeszłym roku.