Chiny, brokerzy w pracy, aby finansować firmy prywatne

- May 13, 2019-

Chińskie Stowarzyszenie Papierów Wartościowych (SAC) ogłosiło, że kilku chińskich pośredników zintensyfikowało wprowadzanie produktów do zarządzania aktywami, aby pomóc finansować prywatne firmy i obiecało zainwestować własne pieniądze w plany pozyskiwania funduszy.

Inicjatywa ta, która ma pomóc prywatnym firmom, rozpoczęła się w ubiegły piątek z 26 spółkami papierów wartościowych - w tym Everbright Securities i Dongxing Securities - zobowiązanymi do zaoferowania łącznej wartości 44 mld juanów (6,35 mld USD).

Z oświadczeń SAC dowiadujemy się, że 15 z tych sprawdzonych firm podpisało wcześniej umowy o utworzeniu 17 produktów do zarządzania aktywami , w tym spółki zależnej, i wspólnie wniesie ponad 31 mld juanów.

Dynamicznie rozwijająca się giełda stanowiła zagrożenie dla przedsiębiorstw

Ta inicjatywa SAC ma na celu ochronę dynamicznie rozwijającej się giełdy, która stanowiła zagrożenie dla firm . Ci ostatni obiecali swoje działania jako gwarancje pożyczania pieniędzy.

Dzięki projektowi pomocy SAC najbardziej obiecujące firmy otrzymają wsparcie dzięki wspieraniu wysokiej jakości rozwoju sektora prywatnego i lepszej obsłudze gospodarki realnej . Celem jest przyciągnięcie ponad 100 miliardów juanów funduszy od banków, firm ubezpieczeniowych, firm państwowych i rządów.