Orchem, siedziba dla Chin rodzi się w Changzhou

- May 12, 2019-

Orchem Co. Ltd. , jeden z wiodących producentów płytek drukowanych w Republice Korei (ROK), chce zostać liderem branży w Chinach. W tym celu firma planuje założyć własną siedzibę w Chinach w mieście Changzhou we wschodniej prowincji Jiangsu.

Według informacji opublikowanych przez władze lokalne, Orchem zamierza zainwestować około 50 milionów dolarów i założy swoją siedzibę główną w Chinach w strefie rozwoju gospodarczego Changzhou Binjiang .

Zakład, który obejmuje bazę produkcyjną i centrum badawcze, specjalizuje się w wysokiej jakości chemikaliach elektronicznych stosowanych w produkcji PCB, aby zadowolić chińskich klientów.

Orchem zaczął być obecny w Chinach 10 lat temu

Jak powiedział Lee Jae-Hyeon, prezes Orchem, projekt jest strategicznym krokiem, aby pomóc firmie stać się liderem w branży w Azji . W rzeczywistości firma rozpoczęła swój program w Chinach 10 lat temu.

„Changzhou jest przekonany, że zapewni jedno z najbardziej wspierających środowisk biznesowych dla najlepszego wsparcia, które ma na celu rozszerzenie Orchem w Chinach” - powiedział Ding Chun, burmistrz Changzhou.

Orchem, biorąc pod uwagę jego sukces w czasie, liczy się wśród swoich klientów wiele znanych na całym świecie firm, w tym Samsung, LG i Foxconn .