Oppo, partnerstwo z Bareksa dla Indonezji

- May 12, 2019-

Rynek finansowy poza Chinami w coraz większym stopniu leży w interesie chińskich firm, które eksportują swoją najnowocześniejszą technologię w celu poprawy włączenia finansowego. Na przykład w Indonezji usługa płatności bezgotówkowych Oppo opiera się na Bareksa , rynku funduszy inwestycyjnych online.

Partnerstwo pozwala użytkownikom Ovo inwestować ze stopami procentowymi do 5% -6% rocznie . „Naszym głównym celem jest poprawa znajomości finansów w Indonezji, w szczególności w celu zwiększenia świadomości znaczenia inwestycji” - powiedział prezes Bareksa Karaniya Dharmasaputra.

Liczba klientów funduszy inwestycyjnych Bareksa osiągnęła 380 000 sztuk

Założona w 2013 r. Indonezyjska Bareksa jest pionierską platformą funduszy inwestycyjnych online . Firma koncentruje się na współpracy z głównymi instytucjami finansowymi i innymi firmami fintech. W styczniu 2019 r. Liczba klientów funduszy inwestycyjnych Bareksa osiągnęła 380 000 sztuk, co stanowi ponad 30% liczby klientów funduszy inwestycyjnych w Indonezji.

Ostatnio inwestycje w fundusze inwestycyjne były mocno promowane w Indonezji . Indonezyjskie Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych i Inwestycyjnych dąży w tym roku do 50,25% wzrostu, licząc na przekroczenie 500 000 inwestorów funduszy inwestycyjnych w grudniu 2018 roku. fundusze.