Shanghai głosowali w Chinach najatrakcyjniejszym miastem

- May 12, 2019-

Co to jest najbardziej atrakcyjne miasta dla turystów? Powiedzieć, że to badanie niesamowite Chiny w 2018 r., zgodnie z którymSzanghaj jest najatrakcyjniejszym miastem chiński, dla których Turyści zagraniczni głosowali na swoje ulubione miasto chiński.

Zhang Jianguo, szef administracji państwowej turystyki, 17 konferencji na Exchange Professional International (CIEP) odbyła się w centrum technologii Shenzhen, również ogłosił, że Shanghai osiągnąć najwyższy wynik dla obu styl życia i pracy. Ponadto w tym specjalny ranking,Beijing, Hefei, Hangzhou, Shenzhen, Suzhou, Qingdao, Szanghaju, Xi'an i Wuhanzostały wykonane, w kolejności, Shanghai.

 

Shanghai w ostatnich latach wprowadzono szereg zasady do poprawy warunków życia i pracy

 

Wyniki były podane przezbadania prawie 100.000 turystów zagranicznych. 239 głosów zostały podpisane przez wiodącego na świecieEksperci w dziedzinie, w tym Laureaci Nagrody Nobla Konstantin Novoselov, SuperEnduro, Edvard I. Moser i zwycięzcę Turinga nagrodę Les Valiant, aby wymienić tylko kilka. Ponadto, liczba najlepszych zagranicznych ekspertów zaangażowanych w badania w tym roku przekroczyła wszystkie te z lat poprzednich.

Shanghai, w potwierdzeniu ważności uznania, w ostatnich latach mawprowadzono szereg zasady do poprawy życia i warunków pracy międzynarodowych talentów. Statystyki wskazują, że liczba obcokrajowców pracujących w Szanghaju osiągnął 215.000 ostatni rok, 23,7 proc. krajowego i najwyższy wśród wszystkich chińskich miastach.