Didi wynajmuje kierowców w Kolumbii przed premierą w Bogocie

- May 12, 2019-

Didi przybywa do Bogoty i przygotowuje się do wielkiego startu. W rzeczywistości chiński gigant zajmujący się wynajmem samochodów rekrutuje kierowców w Bogocie, stolicy Kolumbii, aby przygotować się do uruchomienia swoich usług w południowoamerykańskim kraju. Didi w notatce określił, w jaki sposób masz nadzieję „spełnić oczekiwania rynku”, biorąc pod uwagę atrakcyjną ofertę, z jaką zdecydował się zatrudnić kierowców.

Chociaż nie wiemy, kiedy chińska firma zamierza uruchomić swoje usługi w Kolumbii, biorąc pod uwagę, że nie podała żadnych wskazówek, wiemy, że wysiłki podejmowane w Kolumbii mają na celu zdominowanie rywala Ubera.

Ten ruch podkreśla także wysiłki Didiego, aby zrekompensować problemy napotykane w Chinach

W rzeczywistości Didi określił Amerykę Łacińską jako krytyczne pole bitwy w swoich próbach zdominowania swojego międzynarodowego rywala Ubera . Obie firmy walczą już w Meksyku i Brazylii, gdzie Didi przyciąga kierowców z wyższymi zarobkami i nagrodami.

Ten ruch podkreśla także wysiłki Didiego, aby zrekompensować problemy napotykane w Chin a, w tym bardziej rygorystyczny nadzór nad jego platformą. Firma przeniosła już część swoich dyrektorów do Ameryki Łacińskiej, aby prowadzić ekspansję do krajów takich jak Brazylia, Kolumbia i Peru.