Dziewięćdziesiąt procent rosyjskiego transgranicznego handlu elektronicznego pochodzi z Chin Admitad

- May 17, 2019-

Admitad, rosyjska sieć partnerska CPA, ogłosiła, że 90% transgranicznego handlu elektronicznego w Rosji pochodzi od chińskich dostawców podczas konferencji E-commerce Conference & Cifnews Partners w 2018 roku. Evgeny Zhukov, dyrektor ds. Rozwoju biznesu i sprzedaży w Admitad, wygłosił przemówienie programowe i przemawiał podczas spotkania ekspertów przy okrągłym stole na temat przyszłości transgranicznego handlu elektronicznego dla międzynarodowych dostawców, a także obecnego stanu transgranicznego w Rosji.

Inne punkty, na które warto zwrócić uwagę, to znaczenie offline dla online lub O2O. „Rosyjscy konsumenci chętniej kupują online, jeśli zobaczą sklep z cegłami i zaprawami w trybie offline” - stwierdził Zhukov. Ponadto Zhukov podkreślił zalety sieci partnerskiej Admitad, w tym zasady CPS lub Cost Per Sale dla reklamodawców, tak aby dostawcy handlu elektronicznego nie płacili, chyba że z sukcesem dokonają sprzedaży. Admitad ma konta z dużymi markami, w tym eBay, Nike i Booking.com.

Globalna sieć Admitad składa się z ponad 1500 reklamodawców i 650 000 wydawców. Wydawcy mogą wybierać spośród ponad 1500 sieci partnerskich, które pasują do ich profilu, aby najskuteczniej rozwijać swoją grupę odbiorców. Podobnie reklamodawcy Admitad - w tym firmy handlu elektronicznego, usługi, gry online i konsumenckie usługi finansowe - korzystają z rozmiaru i zasięgu globalnej sieci Admitad. Firma ma w pełni działające biura w Szanghaju i Hongkongu, aby wspierać azjatyckich dostawców i reklamodawców.