Debiuty SSLJ.com na Nasdaq

- May 17, 2019-

SSLJ.com, firma chińska online dla offline (O2O), która oferuje usługi konsultingowe, projektowe, konstrukcyjne i meblarskie związane z ulepszaniem domu, dopiero na rynku publicznym w Nasdaq w Nowym Jorku. SSLJ zadzwonił do dzwonka otwierającego giełdę Nasdaq w związku z pierwszą ofertą publiczną (IPO), notując w tym roku pierwsze IPO Nasdaq chińskiej firmy.

SSLJ.com wycenił swoją pierwszą ofertę publiczną 4 milionów akcji zwykłych klasy A po publicznej cenie 5,00 dolarów amerykańskich za akcję za łączną kwotę 20 tysięcy dolarów brutto przed wydatkami.

Podczas ceremonii otwarcia Wei Zheng, prezes i dyrektor generalny SSLJ.com, powiedział: „Nasza notowana na giełdzie Nasdaq spółka publiczna jest znaczącym kamieniem milowym dla SSLJ, co da nam lepszą platformę wzrostu, aby zwiększyć wartość dla klientów i akcjonariusze ”. Zheng podczas ceremonii dodał również, że firma SSLJ oferuje swoim klientom kompletny pakiet do poprawy w domu po wyjątkowo niskich kosztach.

Strategia wybrana przez spółkę polega na wykorzystaniu wpływów netto z tej oferty przede wszystkim do ogólnych celów korporacyjnych, które mogą obejmować tworzenie nowych firm oddziałowych i biur sprzedaży, rozbudowę istniejących oddziałów firm, inwestycje w badania i rozwój produktów.

Według raportu Euromonitor z czerwca 2017 r. SSLJ.com miał trzeci największy udział w rynku w Chinach wśród pionowo zintegrowanego O2O. W 2014 r. Przychody SSLJ wyniosły 7,3 mln USD w ciągu sześciu miesięcy zakończonych 30 czerwca 2017 r., Ze stratą netto w wysokości 9,2 mln USD, z powodu działań reklamowych w drugim kwartale 2017 r.

W ciągu sześciu miesięcy przed 30 czerwca 2017 r. Obrót SSLJ wyniósł 7,3 mln USD, a strata netto wyniosła 9,2 mln USD z powodu działań reklamowych w drugim kwartale 2017 r. Spółka ma 9 oddziałów i 12 biur sprzedaży w 10 miasta, którymi są Pekin, Szanghaj, Shenzhen, Wuhan, Suzhou, Hefei, Zhengzhou, Tianjin, Chengdu, Xi'an.