Cifnews szczegółowe: Pięć AliExpress prognozy na 2018

- May 17, 2019-

W 2017 r. AliExpress nadal była poprawa jego jakości produktu i kodeksów postępowania. Więc co jest w sklepie na 2018? Cifnews zaproszeni Gaman Zhou, top sprzedający na Amazon.com, tłumaczyć.

Jeden prognozy: Stopniowo wzmocni świadomość ochrony własności intelektualnej

To widać z przepisów Aliexpress'policy, które stale rośnie jego świadomość ochrony własności intelektualnej. Zhou Pan powiedział Cifnews, że AliExpress będą wywierać presję na sprzedawców, którzy angażują się w naruszenie praw autorskich.

Pogoda dwa: Więcej wsparcia dla zwykłych sprzedających

W 2018 r. AliExpress będzie zrobić większą poprawę i wsparcie dla zwykłych sprzedawców produktów i marek.

Prognozy trzech: AliExpress skupi się na logistykę w 2018 roku

Niedawno AliExpress narzekali, że jego logistyka nie są tak dobre jak inne platformy. Zdaniem Zhou AliExpress skupi się na logistykę w 2018 roku ponieważ platformy nie można poprawić ich działanie i zasady bez silnej podstawy logistyki i obsługi klienta bez tarcia.

Prognoza 4: Bardziej rygorystyczne koniec zarządzania marką

Od 16 lutego 2017 AliExpress zaimplementowana zarządzanie marką end poprawę jakości produktów sprzedających i ujednolicić zarządzanie. Udział produktów zawarte przenośnych źródeł prądu, kable USB, Suknie ślubne, buty, Odzież męska, projektory cyfrowe i procesorów komputera i kart graficznych. Zgodnie z regułą marek, które nie są zaproszone lub nie przeszedł sprawdzania, nie może pozostać w AliExpress.

Prognoza pięć: Podwójne 11 jest o krytycznym znaczeniu

Gaman Zhou powiedział, szczerze mówiąc, "AliExpress będzie zwrócić największą uwagę do podwójnego 11 ponieważ Pokój 11 jest teraz Globalne zakupy wakacje."