Hyatt, Umowa z Minyounem o otwarcie sieci luksusowych hoteli w Chinach

- May 17, 2019-

Hyatt Hotel Corporation, słynna sieć hoteli z siedzibą w Chicago, rozszerza swoje atrakcje w Chinach. Grupa specjalizująca się w branży turystycznej podpisała strategiczną umowę z hotelem Tianfu Minyoun Hospitality, aby rozszerzyć swoje hotele w całym kraju azjatyckim.

Jak podano w komunikacie prasowym, w którym ogłoszono warunki umowy, w ciągu najbliższych pięciu lat zostanie otwartych 50 struktur między Hyatt Place i Hyatt House, za których rozwój odpowiada Tianfu Minyoun.

Pierwsze trzy obiekty, które zostaną otwarte, to Hyatt Place Nanchong Gaoping, Hyatt Place Changchun Jingyue i Hyatt House Changchun Jingyue; Po uruchomieniu obiekty będą zarządzane przez Tianfu Minyoun.

Umowa z pewnością zadowoliła obie strony. Mark Hoplamazian, prezes i dyrektor generalny Hyatt, podkreślił znaczenie umowy jako „kolejny kamień milowy dla rozwoju firmy Hyatt w Chinach. Nasze zaangażowanie w rozwój naszej marki w kraju o tak dużym potencjale wzrostu ”.

Podobnie Zhang Jianming, prezes Tianfu Minyoun: „Tianfu Minyoun to chińska grupa hotelowa z 20-letnim doświadczeniem w obsłudze ekskluzywnych hoteli. W ramach tej ekscytującej współpracy strategicznej z Hyatt, wprowadzimy na rynek hotele marki Hyatt w innowacyjny sposób i przyczynią się do zrównoważonego rozwoju chińskiej branży hotelarskiej ”.

Dlatego też umowa, która łączy dwóch gigantów hotelowych na arenie międzynarodowej. Hyatt Hotels Corporation jest wiodącą firmą w sektorze, liczącą na 14 najlepszych marek. Ponadto na dzień 31 grudnia 2017 r. Portfel obejmował ponad 700 nieruchomości w ponad 50 krajach.

Tymczasem Minyoun Hospitality jest wiodącą grupą hotelową w Azji i planuje rozwijać hotele marki Hyatt w popularnych ośrodkach turystycznych w całych Chinach.