Givenchy Prisme Libre Loose Powder Sprzedawane wyłącznie w Oscarach Tmall Before Beauty

- May 17, 2019-

Ze względu na trend cyfrowej globalizacji, luksusowe marki i przemysł kosmetyczny stoją w obliczu niespotykanej dotąd różnorodności. Teraz Givenchy wybrał Tmall jako wyłącznego dostawcę swojego sypkiego proszku.

1 marca francuska luksusowa marka Givenchy oficjalnie otworzyła oficjalny sklep flagowy na Tmall. Sklep zgromadził 0,7 miliona fanów, sprzedał 58 000 szminek, a sprzedaż szminki Le Rouge osiągnęła 16 milionów w pierwszym dniu. Świetny początek działalności Givenchy pobił wszystkie rekordy sprzedaży piękna i makijażu na Tmall.

Givenchy to najlepsza marka LVMH, największej na świecie grupy luksusowej. LVMH rozpoczął rozwój swojej działalności Tmall w 2015 r. Do tej pory LVMH otworzył dziewięć flagowych sklepów, a pięć z nich rozliczyło się na Tmall.

Aby współpracować z Tmall, Givenchy Prisme Libre Loose Powder i Givenchy Teint Couture Cushion były sprzedawane wyłącznie w Tmall. Ponadto oficjalny sklep flagowy oferuje usługę makijażu sztucznej inteligencji o nazwie Magic Mirror, aby podążać za trendem nowej sprzedaży detalicznej. Pozwala fikcyjnie wypróbować różne szminki za pośrednictwem smartfona.

Chociaż wiele luksusowych grup wahało się przed sprzedażą swoich produktów online trzy lata temu, do 2017 r. Luksusowe marki zmieniły swoje nastawienie i aktywnie współpracują z Tmall i nowym detalem.

Na przykład, za pośrednictwem danych Tmall, La Mer zdał sobie sprawę, że 30% ulubionych produktów do pielęgnacji skóry u chińskich użytkowników to produkty esencji, a młodsi chińscy konsumenci kupują przedmioty luksusowe. Z tego powodu La Mer sprzedaje wyłącznie specjalne produkty esencji o małych rozmiarach dla młodszych konsumentów. Zgodnie z danymi La Mer zyskał nową grupę użytkowników o co najmniej pięć lat młodszą niż typowa baza klientów offline.

Wprowadzenie Givenchy Prisme Libre Loose Powder i Givenchy Teint Couture Cushion na platformie Tmall było pilotażowym testem Givenchy na sprzedaż swoich produktów za pośrednictwem handlu elektronicznego w Chinach.

4 marca Givenchy uczestniczyła również w Tmall Beauty Awards w 2018 roku. Znane jako Oscary branży kosmetycznej, impreza odbyła się w Szanghaju.

1 marca Tmall ogłosił, że w 2018 r. Założy „Beauty Billion Club”. W zeszłym roku do klubu weszły L'ORÉAL, CHANDO i SPDC. W tym roku do klubu dołączy ponad dziesięć marek, w tym Estée Lauder, LANCOME, SK-II i Olay.