IDG kapitału cele długoterminowe turystyki oraz opieki zdrowotnej

- May 17, 2019-

Z Chin zmiany zmienia się sposób, w jaki wydatki obywateli Chin. IGD kapitału rozumie ten trend i postanowił wolą długoterminowych projektów w obszarach, w tym turystyki i ochrony zdrowia, gdzie popyt rośnie.

IDG kapitału należy do globalnej rodziny funduszy venture z około 3,6 mld $ w obszarze zarządzania i jest to jeden z Chin pierwszy venture capital firmy. W tym okresie, to postanowili zainwestować w gospodarce opartej na zużycie w jego nieruchomości.

Zhai Ping, partnera z IDG kapitału, powiedział: "większość naszych funduszy są 10 lat. Turystyka i opieki zdrowotnej projekty wymagają długich inkubacji i są mało prawdopodobne odnieść sukces z regułą pięciu lat inwestycji".

Ten zainteresowanie długoterminową turystyka jest również częścią strategii rząd chiński do przesunięcie gospodarki tradycyjną zależnością inwestycji i eksportu przemysłu dla wzrostu do jednego, gdzie wydatki konsumentów i popyt krajowy są główne czynniki.

Jest jednym z sektorów, gdzie łatwiej odnieść sukces, że turystyki, który w ostatnim okresie jest o doskonałe wyniki. Dochody z turystyki krajowej osiągnął 2.17 bilionów yuanów w pierwszej połowie ubiegłego roku, postać, która reprezentuje również prawie trzykrotnie powstanie nad 777 miliardów yuanów w 2007. Zhai powiedział, że kapitał IDG już miał doskonałe wyniki z miasta Wuzhen, w pobliżu Shanghai.

Kolejny bardzo ciekawy sektor jest opieki zdrowotnej, a sektor ten jest również ściśle związane ze zmianami, Chiny jest posiadanie. W rzeczywistości dane pokazują, że w przyszłości Chin będzie miał wielu seniorów, którzy potrzebują opieki i domu do ich otrzymania. Według Rady Państwa ćwierć populacji będzie 60 lub starsze 2030, nawet z 13,3% w 2010.

IDG kapitału w zeszłym roku wspierany wieku Funduszu opieki skonfigurować jeden jego doradców, Jiang Jianning. Według Zhai: "są ulotne hotspotów inwestycji, ale ogólnie jestem uparty na zużycie uaktualnienia, i scenariuszy, które można umieścić hi-tech do użycia".