Nomura, międzynarodowe firmy z papierów wartościowych gotowy do tworzenia spółki holdingowej w Chinach

- May 15, 2019-

Nomura, wiodących japoński konglomerat międzynarodowych z siedzibą w dzielnicy NihombashiTokyo, Japonia, staje siępierwszy zagraniczny operatorAby zaplanować utworzenie spółki holdingowej w Chinach, po kraju ma ułatwiony dostęp do rynku w tytułach.

Firma dąży do uzyskania 51% udziałów spółki nowy i w tym celu został już przedłożony materiał do zastosowań do najwyższy organ kontroli chińskiRozporządzenie Komisji papierów wartościowych i Chiny(CSRC).

Gao Li, rzecznik CSRC, powiedział: "CSRC dokona przeglądu materiałów aplikacji Nomura w oparciu o związanym z prawem i przepisami i w sposób efektywny".

 

CSRC przedstawiła już precyzyjnych wytycznych dla otwarcie dla inwestorów zagranicznych

 

Pod względem otwartości nainwestorzy zagraniczni, CSRC rozpoczęła dokładnewytycznepod koniec kwietnia, pozwalając papierów wartościowych z posiadania statusu do negocjacji. Ważne otwór dla Chin w sektorze finansowym.

Chińskie fuseki – oprócz Nomura, która wyznaczyła jużLu Ting, były główny ekonomista Huatai Securities, jako jego główny ekonomista Chiny – przyciągnęła ważnych nazw na arenie międzynarodowej.

Na przykład, bank inwestycji międzynarodowychUBSpostanowił zwiększyć swoje udziały w UBS papiery wartościowe oparte na Co. joint-venture w Chinach, która jestpo raz pierwszy w pełni licencjonowana spółka akcyjna zagranicznychna chińskim rynku.