Chińska karta kredytowa Ctrip przybywa do Japonii

- May 15, 2019-

Ctrip.Com International Ltd , chińska internetowa platforma podróży, oferuje różne usługi turystyczne . Wśród nich jest jego karta kredytowa, która ostatnio stała się pierwszą kartą kredytową firmy, która pojawiła się poza rynkiem krajowym.

W szczególności karta kredytowa Ctrip weszła na rynek japoński ; wybór firmy ma również na celu wykorzystanie rynku turystycznego kraju. Karta Trip.com Global Card jest wynikiem współpracy Ctrip z UnionPay International i Sumitomo Mitsui Card Co. , jednym z największych japońskich dostawców kart kredytowych.

Operacje te będą prowadzone pod marką Trip.com, nową międzynarodową marką Ctrip. Trip.com został uruchomiony w Japonii w zeszłym roku, zapewniając japońskim klientom produkty turystyczne na całym świecie.

Jane Jie Sun, prezes Ctrip.Com International, powiedziała, że celem Ctrip jest „dostarczanie towarów podróżniczych w skali globalnej”

Karta kredytowa zostanie wydana pod marką UnionPay 6 czerwca za pomocą rezerwacji hotelowych i innych zniżek udzielanych za pośrednictwem strony Trip.com. Celem jest wydanie „ ponad 1 miliona kart ”.

Wyboru Japonii przez Ctrip dokonano również, widząc prognozy japońskiego rynku turystycznego . Rzeczywiście, zgodnie z danymi firmy Phocuswright Inc. z branży badań przemysłowych, oczekuje się, że japoński rynek podróży online wzrośnie o 15 procent rocznie do 2020 roku.

Ken Kubo , prezes Sumitomo Mitsui Card, powiedział: „Liczba turystów odwiedzających Japonię w 2015 r. Przekroczyła liczbę turystów wyjeżdżających, ale liczba turystów podróżujących za granicę nie zmniejszyła się. Możemy używać tych kart kredytowych do świadczenia usług japońskim turystom ”.

Początkowo w 2014 r. Ctrip otworzył biuro w Tokio, aby obsługiwać chińskich turystów odwiedzających Japonię. Teraz wszystko się zmieniło.