Tmall International 88 Karnawał, młodzi użytkownicy zwiększają się o 113%

- May 14, 2019-

Podczas karnawału nowy ruch klientów detalicznych Tmall International osiągnął w sierpniu nowy poziom, z dziennym wskaźnikiem i wskaźnikiem rok do roku przekraczającym 150% , torując drogę markom do dotarcia do konsumentów .

Obecnie udział Tmall w rynku międzynarodowym plasuje się na pierwszym miejscu wśród wszystkich transgranicznych platform konsumpcji importu, co intuicyjnie odzwierciedla przyspieszenie chińskiego rynku.

Poinformowano, że ciągła optymalizacja kontroli jakości i łańcucha dostaw zdecydowanie wspiera zaufanie konsumentów i przedsiębiorstw. Tmall International i współpraca debiutantów jako pierwsi stosują technologię blockchain do śledzenia towarów transgranicznych. Szczegóły pochodzenia, transport do portu, port przylotu, raport celny, inspekcja i weryfikacja przez stronę trzecią można prześledzić i przetestować, tworząc wiodącą korzyść dla bezpieczeństwa.

Ponadto, opierając się na dojrzałym mechanizmie nadzoru importu wiązanego, produkty Tmall International można z wyprzedzeniem składować w składzie celnym, a użytkownicy mogą rozpocząć pakowanie i odprawę celną natychmiast po złożeniu zamówienia. Pekin-Tianjin-Hebei, Delta Jangcy, Delta Rzeki Perłowej i inne regiony mogą odbierać towary tego samego dnia, co złożone zamówienie. 7 sierpnia Rada Państwa zatwierdziła utworzenie transgranicznej kompleksowej strefy testowej e-handlu w 22 miastach. Dywidenda polityczna umożliwi platformie dalsze rozszerzenie optymalnego doświadczenia serwisowego.

Dyrektor generalny Tmall International, Liu Peng, powiedział: „W ciągu ostatnich 4 lat Tmall International pomógł dziesiątkom tysięcy globalnych marek wejść do Chin po raz pierwszy, z powodzeniem lądując na rynku chińskim od 0 do 1 , a następnie uda się od 1 do 10 dzięki nowej globalnej fazie współpracy w całym kanale ”.

Według raportu badawczego opublikowanego w sierpniu przez firmę doradczą Westwin i Nielsen, transgraniczny rynek handlu elektronicznego w Chinach wzrósł w tempie 34% rocznie . Do 2019 r. Chiny wejdą w 2 bilionową erę transgranicznej konsumpcji importu. Obecnie Tmall International wprowadził ponad 200 marek do udziału w międzynarodowych targach importowych i zajmuje pierwsze miejsce pod względem liczby wystawców wśród partnerów e-commerce.