Tencent buduje sprzęt, ale ma trudności z ich sprzedażą

- May 13, 2019-

Jeśli uważasz, że Tencent może sprzedać wszystko, mylisz się. Jeśli nie ma problemów z grami i aplikacjami na smartfony, nie można tego powiedzieć o produkcji sprzętu słynnej chińskiej firmy.

Jednym z przedmiotów, na których Tencent skupił się w 2015 roku, jest cyfrowa ramka do zdjęć Tencent , jego pierwszy domowy sprzęt. Jeśli już to wiesz, będziesz wiedział, że jest zbudowany na wyświetlanie obrazów i wykonywanie połączeń wideo oraz pozwala użytkownikom odbierać zdjęcia wysyłane z wielu kont WeChat.

Wiele osób twierdzi, że wolałoby kupić tablet za ponad 200 USD

Spośród nielicznych, którzy go używali, niektórzy mówili, że świetnie nadaje się do utrzymywania kontaktu ze starszymi w ich domach. Ale inni wskazywali, że ma bardzo ograniczone doświadczenie użytkownika. Nie robi to zbyt wiele, choć kosztuje od 699 juanów (101 USD) do 1699 juanów (246 USD) .

Nazwa inteligentnego wyświetlacza to Dingdang i ma 8-calowy ekran i zapewnia dostęp do treści firmy, w tym Tencent Video i QQ. Kosztuje 699 juanów (101 USD).

W 2015 r. Tencent wykonał także aparat do noszenia, który wygląda jak kamera „zapisująca życie” w Narrative Clip

W 2015 r. Tencent wyprodukował także aparat do noszenia, który wygląda jak kamera „rejestrująca życie” Narrative Clip , co było krótkim hitem w SXSW przez rok. Co więcej, głośnik Tingting oferuje możliwość umożliwienia użytkownikom korzystania z WeChat za pomocą poleceń głosowych.

Tencent wykonał również parę okularów, które wyglądają bardzo podobnie do okularów Snapchat . Ale okulary zostały wprowadzone dopiero w zeszłym miesiącu, więc ciężko powiedzieć, czy pewnego dnia wystartuje, czy sprzedać tak słabo, jak produkt, na którym są oparte.