Wielostopniowy uniwersalny filtr EMI

Wielostopniowy uniwersalny filtr EMI

Firma Wprowadzenie: Specjalizujemy się w produkcji wszelkiego rodzaju filtrów EMI, dławików reaktorowych i PFC itp. CEPC dostarcza wszystkie rodzaje przełączników na rynek globalny o dobrej jakości i konkurencyjnej cenie. W ostatnich latach rozszerzyliśmy naszą linię produktów z produktów przemysłowych do konsumentów ...

Szczegóły produktu

Firma Przedstaw:

Specjalizujemy się w produkcji wszelkiego rodzaju filtrów EMI, dławików reaktorowych i PFC itp.

CEPC dostarcza wszystkie rodzaje przełączników na rynek globalny o dobrej jakości i konkurencyjnej cenie. W ostatnich latach rozszerzyliśmy naszą linię produktów z produktów przemysłowych na towary konsumpcyjne, zaspokajając potrzebę bezpieczeństwa, praktyczności i penalizacji. Indywidualne usługi są również dostępne na życzenie.

Aby utrzymać przewagę konkurencyjną na rynku globalnym, CEPC ma różne urządzenia testujące i system jakości ISO 9001, jest wybitnym producentem o wyjątkowej konstrukcji i rozwoju produktu. Nasze produkty spełniają również standardy ROHS i UL i spełniają specjalne wymagania naszych klientów.

Utrzymujemy kulturę korporacyjną uczciwości i uczciwości, a my zawsze przestrzegamy trzech zasad, aby lepiej służyć naszym klientom na całym świecie, tj. Spełniając globalny standard, dokładną obsługę, terminowość dostaw.


Sposób nakładania produktu:

Jest szeroko stosowany w sprzęcie AGD, siłą elektryczną, telekomunikacją, obrabiarkami, naczyniami, tekstylnymi, drukarskimi, maszynami górniczymi, instrumentami muzycznymi itp.


Cechy produktu:

• Doskonałe produkty rozwiązania problemu zakłóceń elektromagnetycznych. Wyeliminuj fale harmoniczne poniżej 1%.

• Rezystancja izolacji:> 200MOhm @ 500VDC.

• Doskonałe tłumienie hałasu 7. Skutecznie zmniejsza zakłócenia elektromagnetyczne falowników.

• Filtr wejściowy jest zainstalowany po stronie wejściowej falowników.

• Dopasuj do wszelkiego rodzaju falowników do napędu silnika, wind i innych urządzeń.

• Filtr wejściowy został specjalnie zaprojektowany w oparciu o charakterystykę częstotliwościową inwerterów zakłócających pracę sieci elektrycznej i innych urządzeń cyfrowych.

• Dobra wydajność tłumienia zakłóceń w trybie wspólnym i różnicowym.

• Nadaje się do miejsca pracy z bezwzględnym wymogiem okoliczności. Nadaje się do zasilacza impulsowego, UPS, bankomatu, licznika banknotów, hafciarki, dystrybutora paliwa, maszyny do grawerowania, kontrolera, komputera przemysłowego, instrumentu do analizy naukowej, a także innego sprzętu elektronicznego i sprzętu do inwerterów.


Parametr techniczny:

Dane techniczne

Napięcie znamionowe

250VAC

Częstotliwość robocza

50 / 60Hz

Prąd znamionowy

3Ato30A

H1-pot: (1 min)

1500VAC (linia / ziemia)

Kategoria klimatyczna

25/085/21


Schematyczny


Wymiary mechaniczne

14


Nasz warsztat:

3 (001)4 (001)


56


Certyfikat:

8

Hot Tags: wielostopniowy filtr EMI ogólnego przeznaczenia, Chiny, producenci, fabryki, hurtownia, niestandardowe, bezpłatne próbki

Zapytanie

You Might Also Like