Montaż obudowy Filtr EMI Filtr linii zasilającej

Montaż obudowy Filtr EMI Filtr linii zasilającej

Opis produktu: Filtry EMI to pasywne urządzenia elektroniczne zapewniające najbardziej zróżnicowaną linię tłumienia interferencji fal radiowych, kompatybilność elektromagnetyczną w branży. Filtry CEPC kontrolują zakłócenia elektromagnetyczne wytwarzane przez urządzenia elektroniczne, takie jak ...

Szczegóły produktu

Opis produktu:

Filtry EMI to pasywne urządzenia elektroniczne zapewniające najbardziej zróżnicowaną linię tłumienia interferencji fal radiowych, kompatybilność elektromagnetyczną w branży. Filtry CEPC kontrolują zakłócenia elektromagnetyczne wytwarzane przez urządzenia elektroniczne takie jak komputery, nadajniki radiowe, odbiorniki i takie urządzenia elektryczne jak silniki, generatory i przełączniki itp.

Filtry EMI działające w oparciu o wysoką odporność na sygnały o wyższej częstotliwości, takie jak filtr dolnoprzepustowy, skutkują ograniczeniem do sygnałów o wyższej częstotliwości, skutecznie powodując zwarcie z ziemią. Ostateczny wynik filtra EMI polega na tym, że redukuje on i tłumi pożądaną moc sygnału oraz minimalizuje wpływ na pozostałe komponenty.

Istnieją różne typy filtrów EMI: EMI RFI, Linia zasilania, IEC INLET, Jednofazowy, Wojskowy, Lotniczy, Medyczny, Telekomunikacyjny, Wysokoprądowy, Linia energetyczna i niestandardowa konstrukcja itp.


Aplikacje dla produktów

Służy do przełączania przekształtników mocy przekształtników, zasilaczy UPS i sterowania eterem.


Parametr techniczny:

Dane techniczne

Napięcie znamionowe

250VAC

Częstotliwość robocza

50 / 60Hz

Prąd znamionowy

3Ato30A

H1-pot: (1 min)

1500VAC (linia / ziemia)

Kategoria klimatyczna

25/085/21


Schematyczny


Wymiary mechaniczne

13


FAQ:

P1: Czy możesz dostarczyć innym klientom wymagane materiały?

A1: Tak, możemy również dostarczyć raport materiałowy.

P2: Czy wszystkie twoje produkty były wyświetlane na stronie internetowej?

A2: Nie. Aby uzyskać więcej produktów, skontaktuj się z nami lub pokaż nam swoje zdjęcie, jeśli nie znalazłeś tego, którego potrzebujesz.

P3: Czy mogę złożyć zamówienie próbne lub kolejność tras? Jakie jest Twoje MOQ?

A3: Tak, przyjmujemy przykład lub zamówienie próbne.

Zwykle nasze standardowe MOQ jest różne dla każdego modelu i każdej przesyłki. Proszę skonsultować się z naszym personelem.

P4: Gdzie można używać tych filtrów?

Nasze filtry linii zasilającej są szeroko stosowane w sprzęcie elektronicznym i były sukcesywnie montowane w prostokątnych szafkach elektronicznych, pojazdach startowych, oceanicznych statkach badawczych i tak dalej.

P5: Mogę znaleźć produkt w twoim katalogu, czy możesz zrobić ten produkt dla mnie?

A5: Nasz katalog pokazuje większość naszych produktów, ale nie wszystkie. Po prostu daj nam znać, jaki produkt potrzebujesz i ile chcesz. Jeśli go nie mamy, możemy również zaprojektować i wykonać nową formę do produkcji to.

P6: Skąd mam wiedzieć, czy moje zamówienie zostało odebrane?

A6: Kiedy otrzymamy twoje zamówienie pocztą lub faksem, odeślemy Ci PI pocztą lub faksem. Wyślemy Ci również wiadomość e-mail z potwierdzeniem, że mamy Twoje zamówienie.


Hot Tags: montaż na podwoziu filtr linii elektromagnetycznej EMI, Chiny, producenci, fabryki, hurtownia, niestandardowe, bezpłatne próbki

Zapytanie

You Might Also Like