Reaktory niskonapięciowe do filtrów firmy Harmonic Electrical Reactor

Reaktory niskonapięciowe do filtrów firmy Harmonic Electrical Reactor

Cecha produktu: Aby zmniejszyć aktualny stosunek kondensatora i częstotliwości prądu, w celu ułatwienia wyboru wyposażenia pomocniczego i kondensatorów ochronnych. Zgodnie z normą GB500227 wymagania powinny być ograniczone do bieżącego ograniczenia 10 prądu znamionowego kondensatora. ...

Szczegóły produktu

Cecha produktu:

Aby zmniejszyć aktualny stosunek kondensatora i częstotliwości prądu, w celu ułatwienia wyboru wyposażenia pomocniczego i kondensatorów ochronnych. Zgodnie z normą GB500227 wymagania powinny być ograniczone do bieżącego ograniczenia 10 prądu znamionowego kondensatora.

Reaktor pojemnościowy i pojemnościowy kondensator pełnego filtra AC, składający się z harmonicznej. Filtruj do wysokiej harmonicznej i zmniejsz magistralę na wartość wysokiej harmonicznej napięcia, tak aby nie było wyższej harmonicznej linii prądu, popraw jakość napięcia sieci energetycznej.


Parametr techniczny:

Dane techniczne

Prąd znamionowy

4Ato25A

Stopień nasłonecznienia

Poziom N

Rezystancja izolacji

> 100MQ (DC500V), AC1.5KV / 50Hz, w 1 min

H1-pot: (1 min)

1500VAC (linia / ziemia)

Indukcyjność znamionowa

1 do 30mH


Schematyczny

1112


Wymiary mechaniczne

13


Pakowanie i transport:

7


Nasza przewaga:

9

Odp .: Pakowanie: Karton eksportowy lub jako żądanie.

B: Metody wysyłki: drogą powietrzną; Drogą morską; Ekspresowo

C: Szybka dostawa, wszystkie produkty w 100% testowane przed dostawą.

D: Doskonała obsługa posprzedażna


FAQ:

P1: Jakie jest pakowanie towarów?

A1: Możesz sprawdzić opis i zdjęcia przedmiotów. Jeśli powiedział lub pokazał ci zdjęcia z pakowaniem, czy nie. Zwykle, jeśli zdjęcia pokazały ci pakowanie, dostaniesz towar z pakowaniem. Jeśli zdjęcia pokazały ci bez pakowania. Otrzymasz towar z foliowym pakowaniem.

Q2: Jak długo wysyłane są towary?

A2: Zwykle, jeśli towar jest w magazynie. wyślemy towar w ciągu 24 godzin po otrzymaniu płatności (z wyjątkiem sobót, niedziel i świąt). Ale czasami w rzadkich przypadkach. może towary nie są w magazynie. Zostawimy Ci wiadomość, abyś wiedział, a my wyślemy towar JAK NAJSZYBCIEJ.

P3: Jak zrobić, jeśli dostaję towary, których nie chcę?

A3: Proszę się nie spieszyć, proszę najpierw skontaktować się z nami. Damy ci dobrą odpowiedź.

P4: Czy możesz zapewnić jakość swoich filtrów?

A4: Najpierw posiadamy kwalifikację ISO 9001-2008 linii filtrów w Chinach i kwalifikujemy się do certyfikacji systemu zarządzania jakością broni i sprzętu. Nasze filtry zostały formalnie zatwierdzone przez wymienioną agencję: UL, CSA, VDE i CE.

A5: Potrzebuję twojego cennika wszystkich twoich produktów, czy masz cennik?

A5: Nie mamy cennika wszystkich naszych produktów. Ponieważ mamy tak wiele produktów i nie da się oznaczyć całej ich ceny na liście. A cena zawsze się zmienia z powodu kosztów produkcji. Jeśli chcesz sprawdzić cenę naszych produktów, skontaktuj się z nami. Wkrótce wyślemy ci ofertę!


Hot Tags: harmoniczne reaktory elektryczne niskiego napięcia dla filtrów, Chiny, producenci, fabryki, hurtownia, dostosowane, bezpłatne próbki

Zapytanie

You Might Also Like