Filtr Induktor Cewka Żelazo Aluminium Pierścień magnetyczny Induktor Cewka pionowa (Przyjdź do nas po ciszej cenie Cewka)

Fabryka kontynentalna zatrudnia 400 pracowników, profesjonalna ręczna produkcja pierścieni magnetycznych, duża liczba sprzedaży na miejscu! Może być dostosowana do potrzeb klienta! Cewka produkcyjna firmy o mocy ponad 200 dziesięciu tysięcy miesięcznie, firma posiada w pełni automatyczną maszynę do nawijania 10 zestawów, 10 zestawów automatycznej maszyny testującej, personel firmy lutowniczej od momentu założenia firmy, przestrzega jakości dla to, nauka i technologia jako przewodnik, stale wprowadzając zaawansowane technologie w kraju i za granicą, badania i rozwój elektronicznych produktów elektrycznych, takich jak wszelkiego rodzaju transformatory wysokiej częstotliwości, produkty o doskonałej jakości, doskonałej wydajności i najlepiej sprzedających się produktach krajowych, i dostały Zaufanie klientów, po tym jak firma cały wysiłek pracowników nieustannie się rozwija, przerodziła się w różnorodność, niezawodną jakość, zaawansowaną technologię, kompletne wyposażenie dużych przedsiębiorstw. Firma zawsze przestrzega filozofii biznesowej „najpierw jakość, po pierwsze klient”: „dąży do realizmu innowacyjność, jedność i walka” duch przedsiębiorczości „przetrwać przez jakość, poszukiwać rozwoju z prestiżem” polityka zarządzania, zawsze trzymać się ciągłego dążenia „produktów wysokiej jakości, wysokiej jakości usług, pozwól klientom uzyskać najbardziej satysfakcjonującą obsługę”, aby stworzyć dobry wizerunek marki przedsiębiorstwa.

Szczegóły produktu

图片 3图片 5
Fabryka kontynentalna zatrudnia 400 pracowników, profesjonalna ręczna produkcja pierścieni magnetycznych, duża liczba sprzedaży na miejscu! Można dostosować!

 

Pierścień rdzeniowy z proszku żelaza ma T 37-26, T 37-52, T 44-26, T 50-26, T 60-26 i tak dalej

 

Manganowy pierścień rdzeniowy T6 * 3 * 3, T9 * 5 * 3 i tak dalej

 

Żelazo-krzemowy pierścień aluminiowy T040125, T044125 i tak dalej

 

Jeden, taki jak T 50-26 rdzeń z proszków żelaza w kolorze żółtym i białym, pionowy i poziomy

 

1.T50-26 drut miedziany 33uH 0,60

 

2.T50-26 drut miedziany 47uH 0,60

 

3.T50-26 100uH 0,50 drut miedziany

Drut miedziany t50-26 220uH 0,50

 

Drut miedziany t50-26 330uH 0,40

 

Drut miedziany t50-26 470uH 0,30

 

Dwa, takie jak specyfikacja produktu z pierścieniem manganowym T9 * 5 * 3, pionowym i poziomym

 

1.T9 * 5 * 3 150uH MIN 0,60 drut miedziany

 

1.T9 * 5 * 3 240uH MIN 0,50 drut miedziany

 

Trzy, takie jak specyfikacja produktu z pierścienia żelazowo-krzemowego t044-125, pionowy i poziomy

 

1.T044-125 drut miedziany 47uH 0,60

 

Podanie

filtr

 

Rodzaj

Pierścień magnetyczny

 

indukcyjność

Marka

CEPC

Model

33 uh drut miedziany T044125 / / 0,60

Formularz paczki

indukcyjność wtykowa

Kręta forma

uzwojenie jednowarstwowe

 

Właściwości magnetyczne

Rdzeń ferrytowy

Kształt rdzenia

Tradycyjny kształt (projekt klienta)

Częstotliwość robocza

Wysoka częstotliwość

 

Instalacja

pionowe rozszczelnione

I wartość przewodności

33uH

Czy źródła transgraniczne

NIE

Cena £   0,0329   USDPodanie

filtr

 

Rodzaj

Pierścień magnetyczny

 

indukcyjność

Marka

CEPC

Model

33 uh drut miedziany T044125 / / 0,60

Formularz paczki

indukcyjność wtykowa

Kręta forma

uzwojenie jednowarstwowe

 

Właściwości magnetyczne

Rdzeń ferrytowy

Kształt rdzenia

Tradycyjny kształt (projekt klienta)

Częstotliwość robocza

Wysoka częstotliwość

 

Instalacja

pionowe rozszczelnione

I wartość przewodności

33uH

Czy źródła transgraniczne

NIE


Firma cewka produkcyjna indukcyjności ponad 200 dziesięć tysięcy miesięcznie, firma posiada w pełni automatyczną maszynę do nawijania 10 zestawów, 10 zestawów automatycznej maszyny testującej, personel firmy lutowniczej firmy od momentu założenia firmy, przestrzegać jakości do tego, nauki i technologia jako przewodnik, stale wprowadzając zaawansowane technologie w kraju i za granicą, badania i rozwój elektronicznych produktów elektrycznych, takich jak wszelkiego rodzaju transformatory wysokiej częstotliwości, produkty o doskonałej jakości, doskonałej wydajności i najlepiej sprzedających się produktach krajowych, i zdobyły zaufanie klientów, po firmie cały nieustanny wysiłek personelu rozwinął się w odmianę pełną, niezawodną jakość, zaawansowaną technologię, kompletne wyposażenie dużych przedsiębiorstw. Firma zawsze przestrzega filozofii biznesowej „najpierw jakość, po pierwsze klient”: „dąży do realizmu innowacyjność, jedność i walka” duch przedsiębiorczości „przetrwać przez jakość, poszukiwać rozwoju z prestiżem” polityka zarządzania, zawsze trzymać się ciągłego dążenia „produktów wysokiej jakości, wysokiej jakości usług, pozwól klientom uzyskać najbardziej satysfakcjonującą obsługę”, aby stworzyć dobry wizerunek marki przedsiębiorstwa.

Hot Tags: filtr cewka żelazo krzemowy aluminium pierścień magnetyczny cewka pionowa (przyjdź do nas po ładniejszy induktor ceny), Chiny, producenci, fabryka, hurt, dostosowane, bezpłatna próbka

Zapytanie

You Might Also Like